Geanta laptop 2E 17" Black 2E-CBN417BK
- Producator:
- Cod produs:116007
- Available:În stoc300
| Dimensiuni maxime PC | 440х330х46 mm |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Greutate | 0.7 kg |
| Tip | geanta |
| Compatibilitate | 17 " |
| Dimensiuni externe | 450х360х60 mm |
| Material | neylon |
| Culoare | negru |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Producător | 2E |
Fără întrebări până acum.


