Geanta laptop 2E 16" Blue/Black 2E-CBN816BU
- Producator:
- Cod produs:116008
- Available:În stoc300
| Altele | curea de umăr |
| Dimensiuni maxime PC | 430х310х59 mm |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Greutate | 0.59 kg |
| Tip | geanta |
| Compatibilitate | 16 " |
| Dimensiuni externe | 420x302x39 mm |
| Material | nailon, PVC |
| Culoare | negru , albastru |
| Numărul de secțiuni | 2 |
| Producător | 2E |
Fără întrebări până acum.


