Geanta laptop 2E 16" Black 2E-CBN516BK
- Producator:
- Cod produs:116009
- Available:În stoc300
| Altele | curea de umăr |
| Dimensiuni maxime PC | 382х284х35 mm |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Greutate | 0.45 kg |
| Tip | geanta |
| Compatibilitate | 16 " |
| Dimensiuni externe | 390х290х50 mm |
| Material | neylon |
| Culoare | negru |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Producător | 2E |
| Cod EAN | 6941580913813 |
Fără întrebări până acum.


