Geanta laptop 2E 16 Black (2E-CBN415BK)
- Producator:
- Cod produs:55491
- Available:În stoc300
| Protecţie | rezistent la stropire , amortizarea compartimentelor |
| Greutate | 420 kg |
| Tip | geanta |
| Curea de umăr | da |
| Compatibilitate | 16 " |
| Compartiment pentru documente | 1 |
| Dimensiuni externe | 400х278х52 mm |
| Material | nailon |
| Culoare | negru |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Producător | 2E |
Fără întrebări până acum.



