Gard pentru jocuri Pilsan Western (06-159)
- Producator:
- Cod produs:110562
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 144x144x78,5 cm |
| Greutate | 11 kg |
| Țara proprietarului mărcii | Turcia |
| Inălțime | 78.5 cm |
| Dimensiune 1 panou | 78,5x46x6 cm |
| Tip | gard |
| Material | plastic |
| Producător | Pilsan |
| Cod EAN | 8693461061592 |
Fără întrebări până acum.


