Furtun de grădină Verto Professional 15G825
- Producator:
- Cod produs:136520
- Available:În stoc300
| Diametru | 19 mm |
| Tipul furtunului | pentru irigare |
| Lungime | 50 m |
| Presiunea de explozie | 25 bar |
| Numărul de straturi a furtunului | 3 |
| Material | polipropilenă |
| Producător | Verto |
| Cod EAN | 5902062039415 |
Fără întrebări până acum.



