Frigider Teka RLF 74925 SS
- Producator:
- Cod produs:202523
- Available:În stoc300
| Amplasarea congelator | lateral |
| Autonomie fara curent | 7 ore |
| Clasa energetica | A++ |
| Tip de control | electronic |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Consum energetic | 322 KWh/An |
| Capacitate totala | 490 L |
| Consumul de energie pe zi | 0.882 kWh/24 h |
| Capacitate frigider | 334 L |
| Clasa climatica | N-T |
| Mânere | bară |
| Display | da |
| Capacitate congelator | 156 L |
| Greutate | 108 kg |
| Zona de prospeţime | da |
| Inălțime | 178.8 cm |
| Dozator apa | da |
| Adâncime | 74.5 cm |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Lăţime | 89.5 cm |
| Rafturi | plastic , sticlă |
| Numărul de rafturi | 7 |
| Culoare | inox |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Teka |
| Tip aparat | Side-by-Side |
| Capacitate de congelare | 14 kg/24 h |
Fără întrebări până acum.


