Frigider Teka RBF 78720 GBK
- Producator:
- Cod produs:202512
- Available:În stoc300
| Amplasarea congelator | jos |
| Autonomie fara curent | 24 ore |
| Clasa energetica | A++ |
| Tip de control | electronic |
| Consum energetic | 321 KWh/An |
| Capacitate totala | 461 L |
| Uși reversibile | da |
| Consumul de energie pe zi | 0.879 kWh/24 h |
| Capacitate frigider | 333 L |
| Clasa climatica | SN/T |
| Mânere | ascunse |
| Display | da |
| Capacitate congelator | 128 L |
| Super răcire | da |
| Greutate | 101 kg |
| Zona de prospeţime | da |
| Inălțime | 192 cm |
| Dozator apa | nu |
| Adâncime | 72.1 cm |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Raft pentru vin | da |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Lăţime | 70 cm |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 4 |
| Super freeze | da |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Culoare | negru |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Garanție | 24 luni |
| Numar de compresoare | 1 |
| Producător | Teka |
| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Capacitate de congelare | 9 kg/24 h |
Fără întrebări până acum.


