Freza Interskol 2009055
- Producator:
- Cod produs:154550
- Available:În stoc300
| Lungime totală | 53 mm |
| Greutatea | 0.07 kg |
| Înălţime de lucru | 9.5 mm |
| Diametrul frezei | 20 mm |
| Tip | bordură |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | lemn |
| Material de frezare | metal |
| Producător | Interskol |
| Rulment | da |
| Diametrul tijei | 8 mm |
| Tip freză | cilindric |
Fără întrebări până acum.


