| Înălţime de lucru | 64 mm |
| Diametrul frezei | 9.6 mm |
| Tip | cu dinți drepți |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | metal |
| Material de frezare | aliaj tare |
| Diametrul de lucru | 19 mm |
| Producător | Hikoki |
| Tip freză | cilindric |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Înălţime de lucru | 64 mm |
| Diametrul frezei | 9.6 mm |
| Tip | cu dinți drepți |
| Cantitatea | 1 |
| Material prelucrat | metal |
| Material de frezare | aliaj tare |
| Diametrul de lucru | 19 mm |
| Producător | Hikoki |
| Tip freză | cilindric |
Fără întrebări până acum.