Foarfecă de gradină Total Tools THTGS60340
- Producator:
- Cod produs:15182
- Available:În stoc300
| Lungime totală | 340 mm |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | plastic |
| Greutate | 315 g |
| Tip | foarfece de iarba |
| Lungimea lamelor | 180 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Total Tools |
Fără întrebări până acum.

