Foarfecă de gradină (secatore) Villager TP 120
- Producator:
- Cod produs:135410
- Available:În stoc300
| Lungime totală | 5000 mm |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | metal , plastic |
| Mâner telescopic | nu |
| Tip | foarfece cu mâner lung |
| Diametrul maxim de tăiere | 25 mm |
| În plus | lungimea minimală - 2200 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Villager |
| Cod EAN | 8605032612690 |
Fără întrebări până acum.

