Foarfecă de gradină (secatore) Villager PS 107
- Producator:
- Cod produs:174653
- Available:În stoc300
| Lungime totală | 200 mm |
| Material de lamă | oțel |
| Mâner telescopic | nu |
| Greutate | 220 g |
| Tip | pruner |
| Diametrul maxim de tăiere | 8 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Villager |
| Clichetul (mai aproape) | nu |
| Cod EAN | 8606104032064 |
Fără întrebări până acum.

