Foarfecă de gradină (secatore) Villager PS 105
- Producator:
- Cod produs:174654
- Available:În stoc300
| Lungime totală | 225 mm |
| Material de lamă | oțel |
| Mâner telescopic | nu |
| Greutate | 310 g |
| Tip | pruner |
| Diametrul maxim de tăiere | 12 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Villager |
| Clichetul (mai aproape) | nu |
| Cod EAN | 8606012803343 |
Fără întrebări până acum.

