Foarfecă de gradină (secatore) Verto 15G255
- Producator:
- Cod produs:170892
- Available:În stoc300
| Lungime totală | 520 mm |
| Material de lamă | oțel , teflon |
| Material de mâner | fibra de sticla , plastic |
| Tip | foarfece de crengi |
| Diametrul maxim de tăiere | 30 mm |
| Lungimea lamelor | 85 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Verto |
| Cod EAN | 5902062037138 |
Fără întrebări până acum.


