Foarfecă de gradină (secatore) Verto 15G253
- Producator:
- Cod produs:170893
- Available:În stoc300
| Lungime totală | 1000 mm |
| Material de lamă | oțel , teflon |
| Material de mâner | aluminiu , plastic |
| Mâner telescopic | da |
| Tip | foarfece de crengi |
| Diametrul maxim de tăiere | 35 mm |
| Lungimea lamelor | 96 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Verto |
| Cod EAN | 5902062037114 |
Fără întrebări până acum.


