Foarfecă de gradină (secatore) Verto 15G200
- Producator:
- Cod produs:170899
- Available:În stoc300
| Lungime totală | 185 mm |
| Material de lamă | oțel , teflon |
| Material de mâner | plastic |
| Greutate | 150 g |
| Tip | pruner |
| Diametrul maxim de tăiere | 10 mm |
| Lungimea lamelor | 42 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Verto |
| Cod EAN | 5902062036995 |
Fără întrebări până acum.


