Foarfecă de gradină (secatore) Stocker 604 (Gr1.258)
- Producator:
- Cod produs:162695
- Available:În stoc300
| Lungime totală | 3000 mm |
| Material de mâner | aluminiu |
| Mâner telescopic | da |
| Greutate | 1300 g |
| Tip | foarfece cu mâner lung |
| Diametrul maxim de tăiere | 10 mm |
| În plus | lungimea minimală -1800mm , rotirea părții de tăiere |
| Producător | Stocker |
| Cod EAN | 8016604006043 |
Fără întrebări până acum.


