Foarfecă de gradină (secatore) Stocker 603
- Producator:
- Cod produs:162699
- Available:În stoc300
| Lungime totală | 3000 mm |
| Material de mâner | aluminiu |
| Mâner telescopic | da |
| Greutate | 1258 g |
| Tip | foarfece cu mâner lung |
| Diametrul maxim de tăiere | 10 mm |
| În plus | lungimea minimală -1800mm |
| Producător | Stocker |
Fără întrebări până acum.


