Foarfecă de gradină (secatore) Modeco MN-08-141
- Producator:
- Cod produs:136296
- Available:În stoc300
| Lungime totală | 700 mm |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | metal , plastic |
| Mâner telescopic | nu |
| Greutate | 1000 g |
| Tip | foarfece de crengi |
| Diametrul maxim de tăiere | 35 mm |
| Producător | Modeco |
Fără întrebări până acum.

