Foarfecă de gradină (secatore) Gardena EasyCut 500 B (12002-20)
- Producator:
- Cod produs:172721
- Available:În stoc300
| Lungime totală | 500 mm |
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | aluminiu |
| Mâner telescopic | nu |
| Greutate | 895 g |
| Tip | foarfece cu mâner lung |
| Diametrul maxim de tăiere | 42 mm |
| Lungimea lamelor | 100 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Gardena |
Fără întrebări până acum.


