Foarfecă de gradină (secatore) Flo 99103
- Producator:
- Cod produs:208130
- Available:În stoc300
| Lungime totală | 535 mm |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | cauciuc |
| Greutate | 833 g |
| Tip | foarfece de crengi |
| Diametrul maxim de tăiere | 25 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Flo |
| Cod EAN | 5906083991035 |
Fără întrebări până acum.


