Foarfecă de gradină Greenmill UP0122T
- Producator:
- Cod produs:94568
- Available:În stoc300
| Lungime totală | 830 mm |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | aluminiu , plastic |
| Mâner telescopic | da |
| Tip | foarfece de crengi |
| Diametrul maxim de tăiere | 40 mm |
| În plus | lungimea minimală - 610 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Greenmill |
Fără întrebări până acum.


