Foarfecă de gradină Flo 99006
- Producator:
- Cod produs:167428
- Available:În stoc300
| Lungime totală | 630 mm |
| Material de lamă | oțel |
| Material de mâner | cauciuc |
| Greutate | 1333 g |
| Tip | pruner |
| Lungimea lamelor | 205 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Flo |
| Cod EAN | 5906083990069 |
Fără întrebări până acum.





