Floare decorativă NVT 15x9cm (47515)
- Producator:
- Cod produs:45688
- Available:În stoc300
| În ghiveci | da |
| Inălțime | 9 cm |
| Tip | flori decorative |
| Culoare | verde |
| Adâncimea | 15 cm |
| Producător | NVT |
| Materialul | plastic |
| Cod EAN | 2400000475156 |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| În ghiveci | da |
| Inălțime | 9 cm |
| Tip | flori decorative |
| Culoare | verde |
| Adâncimea | 15 cm |
| Producător | NVT |
| Materialul | plastic |
| Cod EAN | 2400000475156 |
Fără întrebări până acum.