Fierastrău pentru taieri inclina Einhell TC-SM 2534/1
- Producator:
- Cod produs:147813
- Available:În stoc300
| Latime de taiere | 340 mm |
| Turatia in gol | 4000 min-1 |
| Greutatea | 14.3 kg |
| Diametrul ext. al discului | 250 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 75 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 42 мм |
| Puterea absorbită | 2100 W |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Unghiul diagonal (stânga) | 45 ° |
| Garanție | 12 luni |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 45 ° |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 4006825644890 |
| Alimentare | retea |
| Capacitate de tăiere la 0° (90°) | 340x75 mm |
Fără întrebări până acum.


