Fier de călcat cu abur Tefal SV6131E0
- Producator:
- Cod produs:130058
- Available:În stoc300
| Putere | 2200 W |
| Sistem anticalcar | da |
| Lungime cablu | 1.6 m |
| Oprire automată | da |
| Greutate | 1.3 kg |
| Presiune abur | 4.93 bar |
| Aburul din duza | da |
| Jet de abur continuu | 120 g/min |
| Materialul talpii | ceramica |
| Jet de abur | 350 g/min |
| Culoare | albastru |
| Jet de abur vertical | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |
| Rezervor de apă | 1700 ml |
| Cod EAN | 3121040079072 |
| Timp de încălzire | 120 sec |
Fără întrebări până acum.


