Ferăstrău cu lanţ pe benzină OMAC MF 46 (UMF46B19B2TOM/0069)
- Producator:
- Cod produs:117406
- Available:În stoc300
| Putere | 4.6 L.sec |
| Greutatea | 6.3 kg |
| Volumul cilindrului | 62 cm3 |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 550 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Lungimea lamei | 450 mm |
| Pas de lanț | 0,325 " |
| Producător | OMAC |
| Nivelul de zgomot | 117 dB |
| Cod EAN | 6425580119159 |
Fără întrebări până acum.


