Ferăstrău cu lanţ pe benzină OMAC MF 38 (UMF38B19B2TOM/0068)
- Producator:
- Cod produs:117408
- Available:În stoc300
| Putere | 3.8 L.sec |
| Greutatea | 5 kg |
| Volumul cilindrului | 62 cm3 |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 550 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Lungimea lamei | 450 mm |
| Pas de lanț | 0,325 " |
| Producător | OMAC |
| Nivelul de zgomot | 117 dB |
Fără întrebări până acum.


