Ferăstrău cu lanţ pe benzină OMAC MF 2500 (UMF25P19B2TOM/0063)
- Producator:
- Cod produs:117410
- Available:În stoc300
| Putere | 2.5 L.sec |
| Greutatea | 5.5 kg |
| Volumul cilindrului | 38.5 cm3 |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 510 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Lungimea lamei | 350 mm |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Producător | OMAC |
| Nivelul de zgomot | 115 dB |
Fără întrebări până acum.

