Ferăstrău cu lanţ pe benzină Blade DA5200
- Producator:
- Cod produs:39641
- Available:În stoc300
| Putere | 5 L.sec |
| Turatia in gol | 10000 min‾¹ |
| Greutatea | 5.4 kg |
| Tip motor | 2 timpi |
| Volumul cilindrului | 52 cm3 |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 550 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Lungimea lamei | 40 mm |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Blade |
| Cod EAN | 6426458406135 |
Fără întrebări până acum.

