Ferăstrău cu lanţ electric Daewoo DCS2016E
- Producator:
- Cod produs:144088
- Available:În stoc300
| Putere | 2000 W |
| Nivel de zgomot | 106 dB |
| Greutate | 6.3 kg |
| Pasul lanțului | 3/8 " |
| Lungime lamă | 405 mm |
| Viteza lanţului | 13 m/sec |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Daewoo |
| Cod EAN | 4454545454545, 7799034005688 |
| Volum rezervor ulei | 350 ml |
Fără întrebări până acum.

