Etajeră Mobildor-Lux Torino (3025 Sonoma)
- Producator:
- Cod produs:130953
- Available:În stoc300
| Material carcasă | metal , LPAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma , negru |
| Seria | Torino |
| Inălțime | 214.5 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mobildor-Lux |
Fără întrebări până acum.

