Etajeră Mobildor-Lux Raft Napoli
- Producator:
- Cod produs:203015
- Available:În stoc300
| Material carcasă | PAL , metal |
| Culoare carcasă | stejar sonoma , negru |
| Seria | Napoli |
| Inălțime | 218 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Lăţime | 85.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mobildor-Lux |
Fără întrebări până acum.


