Etajeră Mobildor-Lux Loft 3 (8681 Alb briliant)
- Producator:
- Cod produs:206408
- Available:În stoc300
| Material carcasă | metal , PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Seria | Loft |
| Inălțime | 116.4 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Lăţime | 40 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mobildor-Lux |
| Cod EAN | 2009884996926 |
Fără întrebări până acum.


