Etajeră ML-Mobila Vega №20 Stegar Craft Alb
- Producator:
- Cod produs:8035
- Available:În stoc300
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar kraft alb |
| Seria | Vega |
| Culoare fațadă | stejar kraft alb |
| Inălțime | 200 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Lăţime | 50 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ML-Mobila |
Fără întrebări până acum.

