| Culoare carcasă | alb , maro |
| Inălțime | 72 cm |
| Adâncime | 29 cm |
| Lăţime | 30 cm |
| Material | bambus , MDF |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Axentia |
| Cod EAN | 4005437280762 |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Culoare carcasă | alb , maro |
| Inălțime | 72 cm |
| Adâncime | 29 cm |
| Lăţime | 30 cm |
| Material | bambus , MDF |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Axentia |
| Cod EAN | 4005437280762 |
Fără întrebări până acum.