| Pe roți | da |
| Material carcasă | metal |
| Număr de poliţe | 5 |
| Material polițe | metal |
| Inălțime | 86 cm |
| Tip | liniar |
| Adâncime | 38 cm |
| Lăţime | 32 cm |
| Culoare | negru/alb |
| Producător | Artex |
| Cod EAN | 8001579320157 |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Pe roți | da |
| Material carcasă | metal |
| Număr de poliţe | 5 |
| Material polițe | metal |
| Inălțime | 86 cm |
| Tip | liniar |
| Adâncime | 38 cm |
| Lăţime | 32 cm |
| Culoare | negru/alb |
| Producător | Artex |
| Cod EAN | 8001579320157 |
Fără întrebări până acum.