Dulăpior Ambianta Bruno 400x355x700mm Sonoma Inchis
- Producator:
- Cod produs:145614
- Available:În stoc300
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | sonoma închis |
| Material fațadă | LPAL |
| Seria | Bruno |
| Culoare fațadă | samoa deschis |
| Număr de uși | 1 |
| Inălțime | 70 cm |
| Adâncime | 35.5 cm |
| Lăţime | 40 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115020452 |
| Număr de saltare | 1 |
Fără întrebări până acum.


