Dulap Yasen Milano 6D Negru Luciu/De aur Patina
- Producator:
- Cod produs:72005
- Available:În stoc300
| Forma | linear |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | negru |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | negru/auriu |
| Inălțime | 210.2 cm |
| Adâncime | 53 cm |
| Lăţime | 266.4 cm |
| Destinaţie | pentru dormitor |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yasen |
| Cod EAN | 2003091852693 |
Fără întrebări până acum.



