Dulap Yasen Denver 2D Craft Oak Gold/Vanilie
- Producator:
- Cod produs:116446
- Available:În stoc300
| Forma | linear |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | stejar kraft auriu |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | vanilie |
| Inălțime | 200 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Lăţime | 100 cm |
| Destinaţie | pentru living |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yasen |
| Cod EAN | 2009884994038 |
Fără întrebări până acum.


