Dulap Sokme Bari 3D Woodcon/Grunge Oak
- Producator:
- Cod produs:120337
- Available:În stoc300
| Forma | linear |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | woodcon |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | stejar grunge |
| Inălțime | 219 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Lăţime | 151 cm |
| Destinaţie | pentru dormitor , pentru living |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sokme |
Fără întrebări până acum.


