Dulap Poland №3 С60 Hanger 1D (Walnut)
- Producator:
- Cod produs:137508
- Available:În stoc300
| Forma | linear |
| Material carcasă | lemn |
| Culoare carcasă | nuc |
| Material fațadă | lemn |
| Culoare fațadă | nuc |
| Inălțime | 190 cm |
| Specificații suplimentare | cu bara |
| Adâncime | 60 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Destinaţie | pentru living |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Poland |
Fără întrebări până acum.


