Dulap pentru lavoar Bayro Verso 650 (100788)
- Producator:
- Cod produs:17107
- Available:În stoc300
| Altele | chiuveta se vinde separat , compatibil cu chiuveta Sanovit Baikal 650x475x180 |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Inălțime | 805 mm |
| Adâncime | 316 mm |
| Instalare | de podea |
| Lăţime | 619 mm |
| Țara producătoare | Moldova |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bayro |
Fără întrebări până acum.


