Dulap pentru lavoar Aquaplus Vicenza 70cm
- Producator:
- Cod produs:120076
- Available:În stoc300
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | maro |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Inălțime | 840 mm |
| Adâncime | 465 mm |
| Lavoar | da |
| Instalare | de podea |
| Lăţime | 705 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Aquaplus |
Fără întrebări până acum.



