Dulap pentru copii Veres Seattle 850 (38.41.2.15) White\Beech
- Producator:
- Cod produs:133668
- Available:În stoc300
| Colecția | Seattle |
| Material carcasă | PAL , lemn |
| Tip ușă | batante |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | PAL , lemn |
| Culoare fațadă | alb , fag |
| Inălțime | 179.7 cm |
| Bara | da |
| Adâncime | 47.5 cm |
| Lăţime | 85.4 cm |
| Rafturi | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Veres |
| Numărul de uși | 2 |
| Cod EAN | 2600000093811 |
Fără întrebări până acum.


