Dulap Неман Сканди MH-036-09 Stejar Wotan/Alb
- Producator:
- Cod produs:119682
- Available:În stoc300
| Forma | linear |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | stejar votan |
| Inălțime | 200 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Lăţime | 63 cm |
| Destinaţie | pentru living |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Неман |
Fără întrebări până acum.


