Dulap Mobildor-Lux Birou 1 (3025 Sonoma)
- Producator:
- Cod produs:110375
- Available:În stoc300
| Forma | linear |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar Sonoma |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | stejar sonoma |
| Inălțime | 210 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Destinaţie | pentru hol , pentru living |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mobildor-Lux |
Fără întrebări până acum.


