Dulap Fabrik Home Linia №1 Arţar/Alb Frasin
- Producator:
- Cod produs:112443
- Available:În stoc300
| Forma | linear |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | arțar |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | frasin alb |
| Inălțime | 200 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Lăţime | 160 cm |
| Destinaţie | pentru living , pentru dormitor |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 2009020004676 |
Fără întrebări până acum.


