Dulap Fabrik Home Hardy 2 ușile Sur Mat МДФ
- Producator:
- Cod produs:44731
- Available:În stoc300
| Forma | linear |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | gri |
| Inălțime | 220 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Lăţime | 90 cm |
| Destinaţie | pentru living , pentru hol |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
Fără întrebări până acum.


